Tretia chyba. Porušenie režim dňa

Samozrejme, návšteva dieťaťa predškolského vyžaduje dodržiavanie určitých rutina. Pred batoľa mohol ísť do postele v rôznych časoch, niekedy hrať na noc, alebo spolu s rodičmi až do neskorého večera pobyt v hoteli. Teraz to bude možné, a preto je veľmi dôležité, aby “preložiť” dieťa, o režime dňa, o ktorých bude mať, keď dieťa ide do záhrady. Bohužiaľ, väčšina rodičov sa nemusíte myslieť na to, a potom dieťa má problémy so zaspávaním: nemohol zaspať a ťažko Prebudiť sa ráno sa stáva podráždený, plačlivá, spurný.

Okrem toho, dieťa sa môže vyvinúť o spojitosti medzi jeho zlý zdravotný stav a detí záhrade, a, samozrejme, že to bude upravené na predškolského inštitúcia negatívne.

Naopak, ak ráno sa dieťa Zobudí energické, veselé, pozitívne zmýšľajúci, bude to pozitívne ovplyvniť svoj postoj k materskej školy. Preto je veľmi dôležité nastaviť správny režim dňa a dať dieťaťu čas na prispôsobenie.
Chyba štvrtý. “Tábor je v zhone”

Poplatky v zhone – to je ďalšou bežnou chybou, že resonates s predchádzajúcou. Keď sa rodičia nechcú prerušiť dieťaťa spánku, sa Prebudiť ho takmer tesne pred odchodom z domu. V krátkom čase naozaj nie prebudení dieťa je potrebné umývať, kŕmiť, obliekať, neustále pritlačte vetou: “ponáhľaj sa a jesť!”, “Koľko si môžete vziať?”, “Prestaň sa z okna!”. Vytvára nervózna atmosféra, v ktorej rodičia začnú kričať na dieťa, nadávky seba. Pri pohľade na to, dieťa tiež začína myslieť, že všetky poruchy mš.

Spočítajte čas prebudení dieťa tak, že nebudete musieť zhromaždiť v zhone. Wake chlapec, dajte mu nejaký čas zobudiť sa, ležať v posteli ešte pár minút – toto pomalé prebudenie bude skvelý štart do nového dňa. Dostať von z domu, príliš, je s času nazvyš (najmä ak sa potrebujete dostať verejnou dopravou).

Ak sa vám bude opúšťať vopred, potom cesta k záhrade, bude príjemné málo jaunt: môžete zvážiť okoloidúcich áut, zbieranie jesenné lístie, veľa rozprávať a smiať – a prispeje to k pozitívny postoj dieťaťa do materskej školy.

Máme sú uvedené najčastejšie chyby, ktoré rodičov, aby pri príprave dieťaťa na návštevu materskej školy. Musíte zapamätať, tak nie je odradiť dieťaťa túžba zúčastniť predškolského, aby sa nových priateľov a poznatky o svete.
Pozri tu: Tu si kúpiť nábytok pre deti Banaby.sk