Prehnané vojenské združenie NFL vedie pochod do britského športového života

Je pravda, ctiť usporiadanie záleží na príslušných tímov NFL nachádzajú cestu na športoviskách. V minulom roku Atlanta Falcons vydala Infographic mapy popisovať svoje zámorské cestovné plány, ktoré sa nachádzajú Wembley niekde medzi Valenciou a Alicante – najviac lichotivé spojitosť s anglickým športu pre Španielsko, pretože Ashley Giles nastúpil na trón v krajine cez jeho vlastné pamätné mug.Twickenham na javisku tri amerického futbalu hry počas najbližších troch rokov Čítajte viac

Ale predpokladu, že dorazí na pravej pevniny, zdá sa včas, aby vedel, čo usporiadanie predznamenáva. Pre americkej fanúšikov 10 tímov hrajúcich prípravky na druhej strane Atlantiku, mohlo by to byť trochu pisser.Koniec koncov, to nie je Game 39, ale hra 16. Okrem toho existujú mumlanie z londýnskeho hoodoo po porazený tréner v šiestich z 12 NFL hier, ktoré boli hrali v hlavnom meste bol vyhodený buď počas alebo tesne po ňom, aby sezónu.

je zrejmé, že hoci, NFL je konečnou nádejou je pre udržateľný London povolenie. Ak to stane, jedna vec, želám britskú iterácii športu by brániť sa stáva, ako podivne prepletené s armádou ako jeho americký rodič. NFL slúži ako akýsi duch športu Future, s jeho prehnané a hlavne znepokojujúce vzťahu s americkou armádou ponúka odstrašujúci príklad pre všetky športy tady ktorí sa zdajú byť zameraná na nasledujúce nadol touto cestou.Ktorý sa cíti ako až príliš veľa z nich.

Nie NFL hra je kompletný bez ťažkej vojenskej prítomnosti. (Mimochodom, nedávno sa objavil NFL účtovaná ministerstvo obrany $ 6m pre vojenské pocty v posledných štyroch sezónach.) Lige sa rozširuje London základňa aj naďalej plávať pod jeho vlajkou – alebo radšej niesla servisné americkým personálom počas okázalých vojenských ohňostroje. Keď sa stretol s 49ers Jaguars vo Wembley pred pár rokmi, opravár bol nasadený do koncovej zóny, ktoré majú byť poďakoval za jeho služby počas prestávky v hre. Minulý mesiac Jaguars-Bills hra vo Wembley chválil Chinook a Lynx prelet.Podsadzok pre nedeľný konflikt Wembley medzi Kansas City Chiefs a Detroit Lions predstavoval zbor vojenských žien a mužov v teréne v uniforme vykonávajúce slávnostné úlohy jedného druhu. Šéfovia porazili Lions 45-10, takže s vojnou, ktorá je asymetrická, je to len škoda, že zápasové správy sa nedostali do vojenského ducha a popísali, že hrávali ako americkí tréneri na afganskej svadobnej večeri.

P> Bohužiaľ, ak by sa takýto typ združenia kedysi cítil jednoznačne nebritánsky, stáva sa čoraz dôležitejšou súčasťou nášho športového života. V tomto roku sa uskutočnil prvý slávnostný ceremoniál otvorenia Asše – zjavne nepotrebná udalosť, na ktorej sa objavili ešte oveľa zbytočnejší vojaci.Futbalové združenie miluje flypast alebo displej padáka, medzitým, a servisný personál je poverený uvedením pohára na ihrisku skôr, ako tímy vyjdú na finále. Takáto krížová podpora sa stáva čoraz normalizovanejšou. Facebook Twitter Pinterest Členovia armády držia americkú vlajku počas obradov pred zápasom medzi Seattle Seahawks a Detroit Lions minulý mesiac. Fotografia: Otto Greule Jr / Getty Images

Rozhodne prichádza k niečomu, keď je Premier League našim najvernejším oponou. Nechápejte ma nesprávne – ak si mysleli, že je pár párkrát, ktoré by sa dali urobiť, boli by prvými, ktorí sa usadili na F16 každú super nedeľu.Ale Scudamore & amp; Prip je nekonečne nenásytný oko na cudzie územie – aj tie, ktoré sme sa aktívne bombardovacie v danom čase – má aspoň mal výhodu udržiavanie prísne oddelenie medzi lige a štátu. Priznajme si to, britskí vojaci sa objavujú vo veľkom hernom nahromadenie sa nebude predávať tričká na Strednom Východe, medzi ďalšie kľúčové rozvíjajúce sa trhy.

Rovnako ako vznikajúci trh s NFL, medzitým by ste dúfať, že Británia by mať odvahu odmietnuť jeho najviac sporné tie-inov.Na druhú stranu, ako je krajina, ktorá lipne na zbytočné systému Trident, že by nikdy byť dovolené používať, ak Američania to oznámili, možno by ste byť múdre staviť na it.POPPY ROW GO-SLOW

na príbuznú notu, tento rok zaznamenal najpomalší začiatok v rokoch za mak rade Premier League. Tradične, ročné rozhorčenie-fest by boli von z pasce v polovici-k-neskoré októbra, s rešpektom předstíranému crescendo veľmi začiatku novembra. Bude Fifa umožňujú Anglicka nosiť maku pre priateľský? Ktoré kluby nie sú zahrnutí mak do špeciálneho pásu? Prečo sa tieto hýčkať primadony nedodrží svojich mŕtvych?. A tak ďalej

Ako to je, tam nebolo nič hovoriť o baru nejakej ohrievané whingeing nad West Bromwich Albion v Derry rodáka krídlo, James McClean, ktorý – pokiaľ ide o tretí rok – poklesy k vstupu do zvyšok jeho spoluhráči v tom, že mak vyšité na košeli.

Iné, než to, Zilch. Čo je preč s týmto sezónnym set kusu zle? Niektorí môžu citovať bleskozvod na vôli-he-nezostal ani, že debata o pamätné zámery Jeremy Corbyn to, spolu s čiernou dierou z Chelsea nešťastia, do ktorého musí byť odsávaný všetko názor. Napriek tomu, ak to nebolo zareval do života v piatok, potom by ročná séria mak potrebné zvážiť na pokraji a titulky v kríze vypukla okamžite.