Porażka – płaczemy. Z kim będzie “Spartakus”

Oczywiście, Denis mógł iść drogą najmniejszego oporu, podpisując kontrakt z “Zenitem”. Był dzień i noc być w oczach trenera reprezentacji, zarabiał by na zero więcej, niż mogą zaoferować w Europie, i w instagram z dziewczynami na odległych wyspach i w salonie “”. Ale facet całe życie spędził w Hiszpanii, co pozostawiło ślad na jego mentalności: on po prostu nie rozumie, jak to jest żyć jak “domowych” piłkarze – płynąć z prądem, nie mając przed sobą żadnych celów. Budzić się każdego dnia, wiedząc, że nie musisz nikomu nic udowadniać – po prostu pokój na polu i idź się bawić do klubu nocnego. Aby w pełni cieszyć się kontrast do wartości i życiowych priorytetach, można porównać i Kokorina.

Doskonale rozumiem, że pokonać prawdziwy kłopot jest jeszcze za wcześnie, bo okienko transferowe w Rosji otwarcie do końca bieżącego miesiąca. Ale sytuacja ze “Spartakusem” niepokoi duszę: w tej chwili z okna bazy treningowej w więcej latać, niż w niego wchodzą. I rzecz nawet nie w tym, że stołeczny klub na razie nikt nie wzrosła, a potencjalnie-ciekawy nowy Lorenzo – w każdej chwili może spaść z haka.

Główny problem: zarządzanie – i tu jego działania do bólu podobne do chaotyczne próby zespołu utrzymać minimalną przewagę w rachunku – słabo gra na utrzymanie nielicznych cennych klatek. Jak żyć sezon, w którym celem jest miejsce w czwórce, jeśli smutna tendencja się utrzyma? Zastanówmy się pozycyjnie.

Nie chce po raz kolejny starą ranę posypać solą, ale fakt: jedyny gracz, na tę chwilę (przepraszam za słowo) “Spartakus” w zimie – to Siergiej . Samotny rama ze statusem “na wejście” zapisano pod czerwono-białych nawigacji. Stołeczny klub nie zwrócił 27-letniego bramkarza – do Moskwy przed terminem zwróciła strona, korzystając z funkcji w umowie. I teraz ambitny Siergiej “nie widzi problemu, jeśli będzie trzeba ponownie grać na “Spartak-2″. A kto drugim bramkarzem działać dla pierwszej drużyny?

Przecież Anton sprzedany i jedzie w szwajcarski fc Sion”. Jak nie można przy okazji gówniany rodzaj wyrażenie z nie mniej wybitnego głupotą serialu: “To strata strat”. Obiecujący młody bramkarz, który wychowywał się w systemie “Spartakusa” z 14 lat. Najlepszy gracz turnieju i mistrz Europy w kategorii wiekowej do lat 17 (2013 rok), srebrny medalista ubiegłorocznego Euro wśród chłopców do lat 19.

– Inicjatywa wyszła osobiście od Antona. On chciał grać, ale teraz mu nie tak łatwo sprostać konkurencji. Przyzwoicie wygląda , wrócił . Uznał, że w podstawowym składzie będzie miał mało czasu, więc postanowił odejść – przyznaje Andrzej .

“Wytrzymać konkurencję”. Ja specjalnie spojrzał, kiedy ostatnio oferowali realną możliwość “konkurować”. Było to na czerwono-białym tchem Karpina, w połowie marca 2014 roku i trwała zaledwie trzy mecze. “Spartakus” z minimalnie-jednakowym wynikiem przegrał “” w Premier League i otrzymał od “” w Pucharze. Plus remis z “Angie” od 17 marca (2:2). A na następną dobę fotel zwolnionego Karpina zajął Gunko, aby 22 numery, c w bramie, wręcz ustąpić “” (4:0). W magazynie w tych nieszczęsnym półtorej godziny siedzieliśmy dwa opiekun – i .
Za Gunko przyszedł Wiceprezydent, za szwajcarem – . Bez mała dwa lata nie otrzymał w “Spartakusie” absolutnie żadnych szans dla zdrowej konkurencji o miejsce w podstawie. To o czym mówi obecny trener? Frank krytykowanie byłego polityka. Proszę, teraz z , z pasją o “Spartakusie-2”. To rozumiem – konkurencja! Trzymaj.

zmęczony pokutować pod kocem rezerwy i logiczne opuścił stolicę na własne życzenie. Moskiewski klub zastrzega sobie prawo preferencje wykluczenia bramkarza z powrotem. Ale czy chce Anton, zdobyć doświadczenie, ponownie skontaktować się z domem? Gdzie w niego nie wierzyli. Gdzie, według informacji od byłego dyrektora generalnego , jeszcze latem Antona proponowali kontrakt przedłużyć. I on odmówił. Jak teraz ma prawo odmówić i w przyszłości powrocie.

Niemożność porozumienia się ze swoim, niezdolność dać praktykę, nieumiejętność znaleźć wynajem opcja, aby obiecujący bramkarz rósł w cenie i umiejętności, ale nie był w oddali – to wszystko dystroficzne słabość zarządzania “Spartakusa”.
Polecamy: Betsafe oraz bukmachera Betsson i popularna firme Bet365