Naše děti příliš rychle

Naše děti příliš rychle…. Chytré telefony, tablety, notebooky – moderní chlapci a dívky, zdá se, že od narození umí používat se všemi těmito gadgets. Oni hrají na dvoře fotbal, a ne panenek za stoly. Nejvíc je unesen počítačové hry, a to vrstevníků, i nacházejících se v blízkosti, mohou zcela všímat. A s tím je třeba urychleně něco dělat!

Pro začátek alespoň vzdát slepé kopírování dospělého šatníku v dětských kolekcích oblečení, co úspěšně udělala Gloria Jeans. Designéři společnosti se rozhodli připomenout rodičům, že nejdůležitější věc v mladém věku – to je smích, zábava, komunikace s vrstevníky a spoustu nových zážitků. Nicméně, v šatech kolekce Disney a Marvel sedět v žádném případě nebude fungovat.
Pro malé princezny a

V příjemné fuchsie s obrázkem Sofie Krásné, dokonce i ty skromný dítě se bude cítit neodolatelné. A bude naprostou pravdu. Jasný, ale ušlechtilý odstín je stejně dobře hodí a jemné blondýnky potřebují, a živé . A proto nebuďte překvapeni, že jen šaty nakupování neomezil, protože každý princezně potřebovat ještě a dekorace. Ale v takovém oblečení každá dívka bude cítit sebejistě v každé situaci: na návštěvě, na procházce, na dětské oslavě narozenin.

A tady holky starší jistě vyberou sobě tričko s Mickey . Za prvé, proto, že přesně stejný již u maminky, a stejné oblečení má mámu s dcerou – trend, který s každým dalším rokem jen získává na popularitě. Za druhé, milý, sympatický a jeho hezká přítelkyně Minnie se líbí i těm, kdo pěstuje již zcela na jiných karikaturách. Ale láska k životu Mickey Mouse příliš nakažlivá, aby mu nepodlehnout.

A to u chlapců své idoly. Ještě včera to byly zábavné stroje z kreslených “Auta”, které zdobí sbírku Gloria Jeans pro nejmenší. A již dnes mladý cítí úplně dospělý, tak, že je připraven vyzkoušet na obraz tohoto hrdiny – Člověka spider-man nebo Hulk, Kapitán Amerika nebo Iron man, X-men nebo Fantastické čtyřky. I přes děsivý vzhled postav, všichni bojují za dobro a spravedlnost, a proto je zcela hoden zaujmout své místo v šatníku malého .
Sponzor: Banaby.cz – Zařízení pro dětský pokoj