Johnny Cueto outpitches Jacob deGrom ako Royals vziať 2-0 vedenia World Series

V nadväznosti na záverečnú out, po Johnny Cueto dokončil svoje dva-Hitter, niekoľko sto fanúšikov zostal v Kauffman Stadium, chcel ešte raz pozrieť na Kansas City Royals.World Series 2015: Mets 1-7 Royals – ako sa to stalo!Čítajte viac

Až sa nabudúce uvidí Eric Hosmer a jeho spoluhráči môžu byť v sprievode.

Potom, čo dusí Mets 7-1 v stredu večer s Cueto a ich otravné činu, Royals majú 2-0 vedenie World Series a dokáže zachytiť svoj prvý titul od roku 1985, kedy je hra znovu zahájená v newyorskom Shea tento víkend.

Hosmer zamyslel Kansas City sedem-herné strata pre Giants v roku 2014.

“je tu ešte veľa práce, ešte robiť,” povedal. “V minulom roku sme sa do vedenia 2-1 v San Franciscu a cítili celkom dobre o sebe.”

Kansas City nosil dole Jacob deGrom s vytrvalosti a obratnosti, potom skočil.Hosmer udrel tiebreaking, dva-beh jeden s dvoma výstupmi na štyri beh piatej smene, ktorá zahŕňala 14 nesprávny odpal.

Devätnásť hodín po Hosmerovým obeť fly vyhral 14-smena thriller, Cueto meniť jeho dodanie s príležitostné rýchle ihrisko a držali Mets z rovnováhy. Nadšený dav stál na nohách na dlhé úseky fandiť na daždivé noci.Niektorí fanúšikovia nosili parochne pripomínajúce Cueto v dlhých tmavých dredy – vrátane Royals maskota, Slugerrr

Tímy štvrtok off potom New York Citi Field organizuje svoj prvý série hru v piatok, keď nováčik Noah Syndergaard začína pre. Mets a yordan Ventura za Royals.

Štyridsať jedna z 51 tímov, aby prijali 2-0 vedie v best-of-sedem World Series pokračovali vyhrať titul, vrátane deviatich rovno od Atlanta potkol proti New York Yankees v roku 1996.

Kansas City mal najlepší kontaktné hitters v hlavných ligách v tejto sezóne, chýba len 19,7 percenta hojdačky, podľa štatistiky.Podvodníci a Cubs otočil a vynechal 58 krát v prvých troch postseason výlety deGrom, ale dostal len tri hojdačky a minie proti Royals -. Svoju kariéru nízkej

“Nemáme hojdať a chýbať,” Royals povedal riaditeľ Ned Yost. “Musíme nájsť spôsob, ako len udržať si stavia loptu v hre, kým nenájdete diery.”

Z deGrom je 94 ihrísk, 23 bol faulovaný preč Royals.

“Hovoril som Jake nie všetko musí byť úder, “povedal Mets manager Terry Collins. “Musíš sa pohybovať okolo. Musíš zmeniť rýchlosť, dať im na čo pozerať.Ak máte aj naďalej libra zóny štrajku, idú dať v hre, a to je to, čo urobil. “

Cueto bojoval na ceste, kde ho protichodné fanúšikovia posmievať opakovaním jeho meno spievať pieseň hlas. Ale vzhľadom k tomu, že Royals získali voľný-agent-k-byť z Cincinnati v júni, on bol Johnny na mieste pri Kauffman Stadium. On rozbil dva-hit loptu cez osem smien vyhrať hru 5 z divízie série proti Houstonu, a Kansas City zoradili jeho rotáciu Series mať Cueto spustenie hry 2 a 6 doma.

Cueto vyškrtol štyri a išli tri na nízku seriáli kompletnú hru pomocou AL džbán od Boston Jim Lonborg hodil jeden-hitter proti St.Louis v roku 1967.

Oba New York hitmi boli mäkké Singly Lucas Duda, infield vojne do tretej, ktoré sa využívajú k posunu v druhej smene a naproti pole ICB jedného doľava vo štvrtej. Cueto vypustil nejaké emócie na konci ôsmej smene, kedy Alcides Escobar urobil šikovný hrať odísť Juan Lagares pre konečné von. Ako Escobar šprintoval okolo neho, Cueto vymenil okázalý high five s shortstop.

Po Yoenis Cespedes lietal do centra pre finále von, Cueto ukázal k nebu a bol zablahoželal catcher Salvador Perez.Cueto položili prvej série kompletný hru s AL džbán od Minnesota Jack Morris vyhral hre 7 proti Atlante v roku 1991.

“To je to, čo ma sem priviedol, bolo pomôcť vyhrať svetovej série,” povedal Cueto .

DeGrom, 3-0 v playoffs prichádzajúce, nemá štyri behy, šesť hitov a tri prejde piatimi smien v ochlpením matchup džbánov s kontrastnou dlhé zámky.Pitching s ostatnými za sedem dní, deGrom držal Kansas City na jednom hite cez štyri smeny, ale dostal do problémov v piatom, keď išiel Alex Gordon na 3-2 jazdec vedúci off.

Alex Rios nasledoval jeden a Escobar fauloval off dvojice pokusov Bunt pred jazdou s 0-2 jazdca do stredu pre považovaný za viazaný singel.

Ben Zobrist je prízemný pokročilé bežca, a Lorenzo Cain faulovaný off štyri stúpania pred plávajúci panel s krátkym centra. Hosmer vybraný mimo hromadu do stredu poľa pre vedenie 3-1 a Kendrys Morales ‘vybraný v ďalšom behu.

Gordon pridal RBI dvojité v ôsmom off Jon Niese, je lopta mimo rukavicu shortstop Wilmer Flores.Paulo Orlando, prvý Brazílii narodený hráč, ktorý sa objaví v seriáli, nasledovaný s obete behu proti Addison Reeda a Escobar strojnásobil v behu.

http://stavky-clic.com