Hantuchová se dočkala fedcupového srdíčka

Oceněné hráčky v každé ze čtyř kategorií dostanou kromě stříbrného náramku z kolekce Baccarat i šek na 6000 dolarů, peníze poputují na charitu. Slovence pomohl únorový výkon ve Fed Cupu

Hantuchová po zisku ocenění neskrývala velkou radost: “Zisk fedcupového srdíčka je pro mě cennější jako turnajová trofej. O ceně totiž rozhodli fanoušci, navíc ve Fed Cupu jsem hrála za Slovensko.Už se těším na Bet365-Získej bonus právě teď dubnový barážovém zápas o účast ve světové skupině ve Španělsku, je to pro mě velká výzva. “

” Před deseti lety jsme se právě po vítězství nad Španělka na Kanárských ostrovech těšili z fedcupového triumfu. Teď to bude ještě těžší, protože si za povrch zvolili antuku, uděláme však vše pro to, abychom se vrátili mezi elitní osmičku, “řekla pro TASR Hantuchová po postupu do 2. kola čtyřhry na turnaji WTA v Miami, kde s Polskou Radwaňská obhajují loňský titul.

Nominaci na “Heart Award” si Hantuchová vysloužila díky skvělým výkonům v únorovém setkání 1. kola II.světové skupiny Fed Cupu proti Francii v bratislavském NTC (3: 2), ve kterém vyhrála obě dvouhry, když zdolala Pauline Parmentierová i Alizé Cornetová.

“Ve únorových fedcupovej setkáních jsme viděli několik pozoruhodných výkonů, takže chci poblahopřát Daniele, Sofii, Catalině and Li Na k jejich vítězstvím ve veřejném hlasování.”

“Touto cenou odměňuje hráčky za jejich nasazení v barvách jejich týmů i za prezentaci celé soutěže.Jsem si jist, že všechny čtyři vítězky nyní hrdě odevzdají svou dotaci na účet charity, “prohlásil prezident Mezinárodní tenisové federace (ITF) Francesco Ricci Bitti.

O Bet365-Klikněte zde užší desetičlenné nominaci rozhodla komise v čele s Ricci Bitti a bývalou belgickou tenistkou Sabine Appelmansovou. Hantuchová získala ocenění na druhý pokus

Hantuchová v hlasování zdolala Američanku Christinu McHaleovú, Australanku Samanthu Stosurovou a Italku Roberta Vinciová. Tenisoví fanoušci mohli hlasovat od 1.března až do čtvrtka na stránkách www.fedcup.com a www.fedcup.com/es.

Hantuchová byla mezi kandidátkami na zisk “srdíčka” už v květnu 2010 poté, co rozhodující měrou přispěla k triumfu 3: 2 nad Srbskem a k návratu Slovenska mezi elitní fedcupovej osmičku.

V bělehradské Aréně tehdy zdolala boje Jovanovski i Jelenu Jankovičovou a ve čtyřhře vybojovala po boku Magdalény Rybarikova třetí bod. Ocenění však nakonec putovalo do rukou Belgičanky Yanina Wickmayerová.

Bet365-Podrobný popis