Guyer Institute říká Peyton Manning je žalobce nebyl použit v roce 2011

zakladatelem zdravotnického zařízení Indianapolis pondělí řekl, že bývalý neplacená studenta internista, který tvrdil, Peyton Manning použili zakázanou látku v roce 2011 ani pracovat na klinice až o dva roky později, dlouho poté, co NFL hvězda podstupuje léčbu.

Dr Dale Guyer, kdo začal Guyer Institute, řekl, že obvinění proti Denver Broncos quarterback jsou untrue.Al-Džazíry Manning zpráva je: odstrašování sílu než detekce jako antidopingového taktiky více

Manning rozzlobeně popřel pomocí zvýšení výkonu látky krátce poté, co zpráva o Al-Džazíra šel veřejnost v sobotu.To bylo založené na tajných nahrávek Karla Sly, který pojmenoval ostatní sportovce vysoce postavených a navrhl Manning získat Bet365-Uvítací bonus vyzvednete zde lidský růstový hormon přes mail adresovaný jeho ženě, Ashley.

Sly má protože se zřekl příběh a řekl Al- Jazeera prohlášení přisuzované k němu „jsou naprosto nepravdivé a chybné.“ Guyer používá podobný jazyk.

„Nemám žádný Sázkové bonusy Bet365 důvod se domnívat, že tato tvrzení jsou založeny na skutečnosti, nebo máte nějaké pravdu. Ve skutečnosti, mohu říci s naprostou jistotou, že nejsou,“řekl Guyer.


„Chtěl bych zdůraznit, že pan Sly nikdy nebyl zaměstnancem Guyer ústavu a jeho krátké, tříměsíční stáž došlo v roce 2013 a během této doby byl Peyton ani léčen nebo přítomen v kanceláři.Myslím, že je zřejmé, že pan Sly má vymyslel celou tu věc z důvodů nemohu pochopit.“

Guyer řekl Sly neměl žádné povinnosti pacienta a nemá žádný vztah s klinikou, protože jeho neplacené stáže od února do května 2013. Manning byl ošetřen v zařízení v roce 2011 po čtyřech krčních ordinace.

zpráva Al-Džazíry tvrdí Manning přijal HGH z anti-aging klinice v Indianapolis v roce 2011, když byl ještě s Colts.To řekl, že lék, který byl později zakázán NFL v kolektivní smlouvy na rok 2011, bylo dodáno ke své ženě tak, že název rozehrávač byl nikdy připojena k přepravě.

Al-Džazíra reportér Deborah Davies řekl, MSNBC, že stojí u jejího příběhu a řekl Manning nebyl popřel tvrzení, že mu HGH dodáno jeho wife.Doping obvinění Peyton Manning zpochybněn Celý článek

Manning řekl, že hledal holistické procedury, jako je hyperbarická kyslíku a živin terapie u Guyer ústavu se souhlasem školení Colts a zdravotnického personálu.Zavolal zprávu „kompletní odpadky, smetí“ a ostatní hráči uvedené ve zprávě, včetně Clay Matthews a Julius Peppers z Green Bay Packers, také popřel jakékoli provinění.

„Každý lék mám stanovenému náš tým lékař,“řekl Matthews neděli. „Neexistuje žádná zásluha na cokoliv řekl, že je to skoro směšné. Tato tvrzení nejsou pravdivá „

Přidáno Peppers‚ To je zcela chybné a myslím, že je nezodpovědné žurnalistiky, je podle mého názoru‘

Další hráč s názvem ve zprávě, Pittsburgh Steelers linebacker. James Harrison, řekl, že se podíval do soudního řízení pouze řekl, že by neměl být stojí za to cenu.V roce 2008 NFL obranný hráč roku, který má pět pytlů v této sezoně, nebude vydávat odmítnutí jako Manning.

„Není potřeba, protože vím, co jsem udělal,“ Harrison řekl později dodal: „to není ani rozhovor se mnou.“

Manning vstoupil Broncos v roce 2012 a měl běžet záznam-nastavení, které jdou 47-15 až roztrhl plantární fascie v jeho levé nohy na 15.listopadu. To bylo ve stejný den zlomil rekord NFL Brett Favre je pro většinu kariéry projíždějících yardů. NFL je jediný pětinásobný MVP byl odsunut od té doby.

Bet365-Bonus čeká na Vás