Diváci v Bratislavě opět vypískali Lev, kapitán jim děkuje

BRATISLAVA. Měl to být pro ně domácí zápas, ale bratislavská Slovnaft aréna je opět přivítala jen pískotem a nepřízní fanoušků. Hokejisté Lev Praha přesto v 5. semifinále play off Západní konference KHL zdolali Donbass Doněck 3: 1 a k postupu do dalšího kola jim chybí už jen jediné vítězství.

Bratislavskí fanoušci, kteří Bet365-Recenze sázkové kanceláře tvořili velkou většinu z necelých 4500 diváků na tribunách, projevili své sympatie už před zápasem, když tleskali hráčům ukrajinskému celku. Naopak, při představování “domácího týmu” se ozval pískot, nejsilnější, když kamera zabrala Jiřího Novotného.Novotný: Cítil jsem se výborně

Kapitána Lva provázely pokřiky a pískot při každém kontaktu s pukem. Vysloužil si to svým obscénním gestem vůči divákům po nedělním třetím zápase, za které dostal i distanc na jeden duel. Zkušený útočník však vzal celou záležitost s humorem: “Nevím, jak kluci, ale já jsem se cítil výborně. Musím poděkovat divákům, že mě nechali ten jeden zápas odpočívat, možná mi to pomohlo.”

Novotný prozradil, že mu ani moc nevadilo, že se pátý duel nehrál na domácím stadionu Lva v Praze – Tipsport aréně: “Věděli jsme, že tady budeme hrát.Raději bychom hráli v Praze, ale nedá se nic dělat. Na druhé straně, Bratislava je nádherné město s krásným stadionem, “dodal.

Po zápas byl spokojen:” Udělali jsme velmi důležitý krok. Je velký rozdíl vyhrávat 3: 2 a přehrávat 2: 3. Ale stále nám chybí ještě jeden. Takže toto vítězství musíme hodit za hlavu. Zítra trochu potrénovat a už se musíme soustředit na šestý zápas. “Cingeľovi tleskali

Nepřízeň bratislavských diváků není ničím novým ani pro obránce Jiřího Mikuš, který je na takové uvítání zvyklý už z působení v Dukle Trenčín.

“Vždy nás zde vítali takto, jako teď, když jsme přišli s Prahou.Pro mě to není nic nového a ani to tak nevnímám, “řekl pětadvacetiletý vysoký bek, který na druhé straně ocenil, že si diváci našli cestu do haly, i když nehrál bratislavský Slovan:” Je dobré, že na tyto zápasy vůbec přišli. “

Další Slovák v dresu Pražanů Lukáš Cingeľ byl jeden z mála, kterému diváci tleskali již během hymny.” Určitě mě to potěšilo, protože během prvních dvou zápasů to tak nebylo. Bylo to příjemné, “uvedl.

” Dnes jsme začali dobře a dali jsme dva góly, po čem z nás opadla nervozita. Dodalo nám to energie a to Bet365-Okamžitý bonus nám pomohlo.Jsem rád, že jsme to dotáhli do vítězného konce a nyní nás čeká poslední krok, “dodal mladý útočník.

stav série: 2: 3

Branky: 23. Dallman, 58. Thoresen – 31. Gorochov, 39. Galimov, 41. Averin Lev Praha – Donbas Doněck 3: 1 (2: 0, 0: 1, 1: 0)

stav série: 3: 2

Branky: 13. a 60. Zackrisson, 5. Řepík – 23. Kagarlickij

Ján Laco (Donbas) chytal od 13. min.

Dinamo Minsk – Severstal Čerepovec 4: 1 (0: 0, 3: 1, 1: 0) – stav série: 2: 1

Branky: 31. a 33. Irgl (při druhém asistoval Lintner), 28. Materuchin, 51 . Pavlovič – 60.


Kazakovcev

Bet365-Více informací