Bundesligovej prekliatie! Boxeri bigboardov aj tretíkrát tesne prehrali

Tretí štart a tretí najtesnejší možno prehra 10:11. Boxeri pražského bigboardov sa statočne bijú o úspech v prestížnej bundeslige, odmena v podobe víťazstva im ale vždy o Bet365-Viac informácií vlások unikne. Po dvoch prehrách s úradujúcimi šampiónmi prestížnej nemeckej súťaže tentoraz podľahli v ringu Hannoveri. “Všetci chlapci ale bojovali super. Bol som na neho hrdý, “zveril sa Ladislav Kutil, šéf BC BigBoard Praha.

boxoval sa vo skvelom prostredí, k tomu prispeli aj fanúšikovia, ktorí dokážu oceniť dobrý box. “Pekne fandili. Aj nám, “usmieva sa tréner, ktorý chválil slovenský posily tímu, rovnako ako Erika Aloyana. “Boli excelentný. Verím, že doma Hannoveri túto porážku vrátime, “doplnil Kutil.

” Najviac ma mrzí prehra Patrika Klimenta Boxoval skvele.V ringu bol český rozhodca, ktorý tiež videl výhru Patrika, ale Bet365-Otvorte si účet ten nebodoval. A tak to skončilo 2: 1 na body.


Keby bol na bodoch on, výsledok by bol opačný. To je box. Mám radosť z Patrikova výkonu aj z toho, že sa vrátil do Welterová váhy, “konštatoval šéftréner Michal Soukup.

Pražský klub tak prehral aj svoje tretie vystúpenie v prestížnej súťaži a v tabuľke je zatiaľ posledným.” Kto sa ale pozrie na skóre a predovšetkým priebehy zápasov, tak vie, že to nezodpovedá realite.Budúci domáci zápas už musíme za každú cenu vyhrať, “pozerá s bojovnosťou sebe vlastnou do budúcnosti manažér klubu Pavel Hynek.

Uvedomuje si, že väčšinou sa láme celý zápas v superťažkej váhe, kde Pražené ešte nevyhrali. “Verím, že Dan Táborský už na domácej pôde túto smolu zlomí,” hovorí odhodlane Hynek.

Boxeri bigboardov si teraz užijú voľna. “Budú relaxovať po náročnej sezóne. Bundesliga je pre mnohých z nich prípravou na kvalifikáciu o olympiádu.Aj preto musí vyhrávať, aby mali šancu na cestu do Ria, “povzbudzuje rohovníky manažér klubu.

Témy: šport, box, BigBoard Praha, bundesliga

< div class = "share-container clear margin-bottom-double">