Anglicko nemôže odolať Pakistan koktail Wahab Riaz a Jásir Shah

Ľavé-armers Quicks, ako Wahab Riaz a zvodná pre nohy práčky, ako je dnes už oprávnene medializované Jásir Shah, môže byť individuálne fascinujúce; v tandeme, oni vytvárajú smrtiaci kokteil a tvrdých rúk batsmen jeden v Anglicku, na inom parák v púšti, neodolal drinking.England nastavená na držať s Moeen Ali ako Alastair Cook otvorenie partnera Čítajte viac

sila Wahab je práve to; Tento Pandžábský ľavák zoslal deväť prenosy na spinu v skorých teplo – len Ben Stokes podarilo sadu siedmich v tejto sérii – so svojimi rýchlosťami stále taktovaný na 89mph do konca.Smidgeon švihu, a to ako konvenčné a vzad, mu umožnilo využiť agresívny túžbu získať bat na loptu.

Root, Stokes a teraz flatlining Jos Buttler všetko tropil bez pohybu nôh, čo umožňuje 30-tich rokov -old profitovať cez okraj. Sebapoškodzovania do určitej miery – hlavná reakcia bola jednou z úplného znechutenie – ale nadhadzovač musí získať slávu pre prechod tvrdo a nemilosrdne rýchlo na svojich oponentov

Po jednej smene Jásir medzitým preukázal seba byť. rozmätač nado všetko v tejto sérii; Trochu prekvapením vzhľadom k tomu, skok na piate miesto v rebríčku po 10 testoch. Jeho jazda run-up stráca nič v dodávke, s loptou fizzing z chrbta ruky a zasiahla ihrisko tvrdo a cieľavedome.Je znepokojujúce, že on držal jeho variácie na minimum tak ďaleko.

theatrics sú tam taky s tým, že 29-ročný je našpúlené, vykračoval vystupovanie v stredu prýšti sebavedomie a robiť pád bránka cítiť bližšie, že snáď niekedy je. Iste Jásir, ktorý tvrdil, že cenený skalp Cook na druhý deň, snažil príliš tvrdé najprv hore, chce sa dostať do akcie, ako Wahab dýchal oheň na druhom konci.

Jeho trpezlivosť bola iste testovaný najprv podľa kriketová brankár, Safraz Ahmed, a potom tretí rozhodcom, Chris Gaffaney, ako Jonny Bairstow dostal dva životy. Adil Rashid bol veľkorysé nálade však robí svoju trochu na zápästí, točí príčiny, keď druhý lopta sa námahou konal žalostne do krytov.Odtiaľ Yasir usadil sa Bairstow okúzliť starého rovno jednej predtým Mark Wood údajne hranami na nohách-break prekĺznuť.

Imran Khan, klon Umar Gul s názvom Svetový pohár-vyhrávať kapitán by doraziť smien jeho sekundu, teda popierať obaja muži svoju šancu na päť.

Jásir bol stále valcovanie tejto fáze, aj keď Wahab bolo utratených. Oni zarobili popoludní sledoval z klimatizovaného bublina pavilónu ako pálkar dolial benzín do ohňa.